Pole namiotowe

Pole namiotowe
 • kategoria
  Pole namiotowe/kempingowe
 • miasto
  Rzędkowice
  Leśna,4
 • miejsca/pokoje
  96/
 • strona www
  www.spzdow.republika.pl
 • telefon
  698486021
 • telefon kom.
  698486021
 • telefon fax.
  343153016
 • mail
  spzdow@o2.pl
cena od
40000

Dodatkowe informacje

Standard obiektu

 • Brak
  informacji
 łazienka ognisko parking kuchnia plac zabaw przystosowany dla niepełnosprawnych zwierzęta domowe przyczepy campingowe pole namiotowe

Opis obiektu

Zapraszamy do odpoczynku na Polu namiotowym w Rzędkowicach. U nas znajdziesz ciszę i spokój oraz chłód w cieniu drzew po wojażach w strumieniach słońca na świeżym powietrzu. Całość ogrodzona i oświetlona, zaopatrzona w węzeł sanitarny z zimną i ciepłą wodą (prysznice). Po polu rozprowadzone są stanowiska z prądem. Dostępne są sanitariaty (WC, prysznice, aneks kuchenny, punkt mycia naczyń). Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę, miejsce na ognisko.

Informacje na www.spzdow.republika.pl   w zakładce "Pole namiotowe".

Więcej o obiekcie

Rzędkowice to jedna z piękniejszych miejscowości na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Dzięki swemu korzystnemu położeniu w sąsiedztwie skałek jurajskich, przepięknych lasów iglastych i mieszanych jej mieszkańcy mogą cieszyć się z pięknych widoków i czystego powietrza. Doceniający te walory turyści coraz liczniej i częściej  przybywają do Rzędkowic w celach wypoczynkowych.
W związku z tym powstały w Gminie Włodowice obiekty, które byłyby w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Między innymi należy do nich Pole namiotowe w Rzędkowicach. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto chce odpocząć od zgiełku, bądź hałasu i równocześnie móc w pełni korzystać z licznych atrakcji jakie oferuje Gmina Włodowice. Gwarantuje to doskonała lokalizacja obiektu - zacisze w niedalekim sąsiedztwie Skałek Rzędkowickich, w bliskiej odległości od sklepów , baru czy restauracji, jak również centrum kulturalnego i towarzyskiego gminy, a mianowicie zabytkowego kościoła rzymsko – katolickiego, hali sportowej i zalewu we Włodowicach.

Najnowsze artykuły

Jaskinia Ostrężnicka
Jaskinia Ostrężnicka położona jest w gminie Janów, w dolinie Wiercicy, w rezerwacie przyrody „Ostręż...
2011-10-27
Jaskinia w Kielnikach
Jaskinia w Kielnikach leży w gminie Olsztyn, na drodze Przymiłowice- Kotysów, na wzgórzu Kielniki. O...
2011-10-27
Jaskinia Za Kratą
Jaskinia Za Kratą położona jest we wsi Węże, gmina Działoszyn. Usytuowana jest na górze Zelce, na terenie r...
2011-10-14
Jaskinia W Zielonej Górze
Jaskinia w Zielonej Górze położona jest we wsi Kusięta, gmina Olsztyn, dokładniej na terenie rezerwatu przyrody &bdq...
2011-10-14
Współpraca

Współpraca

Jeśli masz jakieś uwagi bądź sugestie dotyczące serwisu www.poJurze.pl napisz do Nas. Będziemy wdzięczni za każdą wskazówkę, ponieważ chcemy, aby ten portal cieszył każdego użytkownika oraz serwował odpowiednie informacje turystyczne.

Wyślij do Nas swoje uwagi:

Treść:
E-mail: