Pokoje Hotelowe i Restauracja POD KOLUMNAMI

Pokoje Hotelowe i Restauracja POD KOLUMNAMI
 • kategoria
  Pensjonat
 • dodatkowo
  Apartamenty
  Hotel
  Pokoje gościnne
  Gastronomia
 • miasto
  Pilica
  Senatorska,13
 • miejsca/pokoje
  25/10
 • strona www
  www.podkolumnami.pl
 • do centrum
  300m
 • telefon
  696-428-234
 • mail
  biuro@podkolumnami.pl
cena od
600000

Dodatkowe informacje

Standard obiektu

 • gps
  19.654433727264404 | 50.466221689403454
 • doba hotelowa
  14 do 12
 • gg
  Nr GG 3720221
 łazienka telewizor radio parking kuchnia konferencje wyżywienie plac zabaw kąpielisko przystosowany dla niepełnosprawnych karty płatnicze zwierzęta domowe tenis pokój dzienny internet bar quady konie

Opis obiektu

Pod Kolumnami to nowo otwarty lokal o wysokim standardzie wyposażenia i świadczenia usług gastronomiczno-hotelarskich. Mieści się on przy urokliwej uliczce, łączącej pałac z kolegiatą. Z okien budynku i tarasu widać bądź zieleń parku pałacowego, bądź wzgórza z wieżą zamku smoleńskiego w tle.

Pokoje i apartamenty
Proponujemy Państwu 25 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.
Mogą Państwo wynająć nocleg w jednym z pięciu apartamentów w skład których wchodzi sypialnia, salon, łazienka oraz przedpokój.

Cena apartamentu dla jednej osoby: 90zł
Cena apartamentu dla dwóch osób: 140zł
Cena apartamentu dla trzech osób: 200zł
Cena apartamentu dla czterech osób: 240zł

W cenę apartamentu wliczone jest śniadanie.
Jest również możliwość dostawienia dodatkowych łóżek za uzgodnioną dopłatą.

Restauracja i bar
Restauracja „Pod Kolumnami” – oferuje dania, będące połączeniem stylów i smaków kuchni staropolskiej i śródziemnomorskiej.
Wolny czas mogą Państwo spędzić w sali pubowej czy bilardowej.

Organizacja imprez
Oferujemy organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych: wesel, imienin, urodzin, spotkań integracyjnych oraz szkoleń i konferencji. Dysponujemy czterema stylowymi salami: dwoma restauracyjnymi, pubową, bilardową. Zapewniamy smaczną kuchnię i sprawną obsługę.

Pilica
Pod Kolumnami zaprasza na całoroczny odpoczynek do Pilicy.
Krótko o Pilicy
Pilica – nieduże (około 2 tyś. mieszkańców), miasteczko o średniowiecznym rodowodzie w województwie śląskim, u źródeł rzeki Pilica. Położone w dolinie, otoczone lasami, wpisane w wapienny krajobraz Jury – leży w środkowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i wchodzi w skład Parku Krajobrazowego „Orlich Gniazd”.
Pilica – „perła” Jury, urokliwa, spokojna, o bogatej przeszłości historycznej. Piliczanką była jedyna Polka na tronie – Elżbieta Granowska, trzecia żona króla Władysława Jagiełły.
Przeszłość Pilicy to cenne zabytki, a wśród nich: kolegiacki kościół z XIVw. pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela z zabytkiem klasy europejskiej – renesansowym nagrobkiem Kasi Pileckiej dłuta włoskiego artysty Padovano, klasztor oo. Reformatów (XVIIIw.) – sanktuarium Maryjne czy robiący ogromne wrażenie pałac obronny, wraz z otaczającym go cennym parkiem (posiadłość kupiona niegdyś przez jedną z najbogatszych Polek).
Znajdą tu Państwo także malownicze kapliczki, ruiny kościoła, pozostałości architektury drewnianej czy judaika.
Pilica – to atrakcyjne miejsce wypoczynkowe. Chcą Państwo spędzić czas aktywnie?
Zaledwie 200m od lokalu znajdują się ogólnie dostępne boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę plażową, koszykówkę, kort tenisowy oraz plac zabaw dla dzieci (drugi znajduje się w odległości 50 m od pensjonatu).
A może jazda na rowerze? Czekają na Państwa trasy rowerowe. W parku miejskim budowany jest tor rowerowy MTB w standardzie umożliwiającym organizacje Mistrzostw Europy MTB. Wolą Państwo poleniuchować nad wodą? Można pójść nad zalew. Czysta woda, zieleń, spokój oto zalety tego odrobinę „dzikiego” miejsca. Teren wokół niego to wspaniałe miejsce spacerów.
Wędkowanie? Proszę wykupić kartę i już można spokojnie zarzucić wędkę. Złowienie taaakiego karpia nie należy do rzadkości. Wszystkie te atrakcyjne miejsca znajdują się w odległości 500m od budynku Pod Kolumnami.
A może lubią Państwo wędrować? Czekają szlaki turystyczne. Tylko 4km od Pilicy znajdują się ruiny gotyckiego zamku na Smoleniu (rezerwat przyrody, jaskinie, ścieżki rowerowe). Można tam spotkać tajemniczych poszukiwaczy skarbów.
A zimą?
Położenie Pilicy sprawia, że jest atrakcyjna i zimą. Można tu pobiegać na nartach, pojeździć na sankach. W odległości 3 km w miejscowościach Cisowa i Smoleń znajdują się 3 naśnieżane, ratrakowane i oświetlone wyciągi narciarskie.
Pilica to też dobry punkt wypadowy, gdy chcą Państwo zwiedzać Jurę Krakowsko – Częstochowską. Niedaleko stąd do zamku Ogrodzienieckiego, czy do stadniny koni w Udorzu ( 7km), gdzie można pojeździć konno.
A potem zapraszamy Państwa do nas. Znajdą tu Państwo dobrą kuchnię, pokoje noclegowe i klimat starego dworku.

Więcej o obiekcie


Najnowsze artykuły

Jaskinia Ostrężnicka
Jaskinia Ostrężnicka położona jest w gminie Janów, w dolinie Wiercicy, w rezerwacie przyrody „Ostręż...
2011-10-27
Jaskinia w Kielnikach
Jaskinia w Kielnikach leży w gminie Olsztyn, na drodze Przymiłowice- Kotysów, na wzgórzu Kielniki. O...
2011-10-27
Jaskinia Za Kratą
Jaskinia Za Kratą położona jest we wsi Węże, gmina Działoszyn. Usytuowana jest na górze Zelce, na terenie r...
2011-10-14
Jaskinia W Zielonej Górze
Jaskinia w Zielonej Górze położona jest we wsi Kusięta, gmina Olsztyn, dokładniej na terenie rezerwatu przyrody &bdq...
2011-10-14
Współpraca

Współpraca

Jeśli masz jakieś uwagi bądź sugestie dotyczące serwisu www.poJurze.pl napisz do Nas. Będziemy wdzięczni za każdą wskazówkę, ponieważ chcemy, aby ten portal cieszył każdego użytkownika oraz serwował odpowiednie informacje turystyczne.

Wyślij do Nas swoje uwagi:

Treść:
E-mail: