Hotel Witek

Hotel Witek
 • kategoria
  Hotel
 • miasto
  Modlnica
  Modlniczka ul. Handlowców,14
 • miejsca/pokoje
  130/67
 • strona www
  www.hotelwitek.pl
 • do centrum
  6
 • telefon
  12 66 23 500
 • telefon kom.
  501 608 579
 • telefon fax.
  12 66 23 555
 • mail
  recepcja@hotelwitek.pl
cena od
1790000

Dodatkowe informacje

Standard obiektu

 • gps
  19,844012 | 50,105084
 • doba hotelowa
  14:00 do 12:00
 łazienka telewizor radio ognisko grill parking sauna rowery konferencje plac zabaw dyskoteka przystosowany dla niepełnosprawnych karty płatnicze zwierzęta domowe kominek, sala z kominkiem piaskownica internet klimatyzacja pralnia sejf bar

Opis obiektu

Czy szukają Państwo hotelu dla rodzin z dziećmi? Posiadamy certyfikat „Hotel Przyjazny Rodzinie”, uzyskany z wynikiem 5/5. Zapraszamy rodziców, dziadków, opiekunów do skorzystania z naszej oferty pobytu z dziećmi w hotelu.

Serdecznie zapraszamy do nas Gości poruszających się na wózkach. Hotel jest tak przystosowany, aby pobyt u nas upływał bez najmniejszych problemów, a załoga ma doświadczenie i chęci by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Hotel Witek Kraków położny jest 6 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Balice, oraz 8 km od centrum Krakowa – główne drogi prowadzące do Rynku Głównego, Wawelu czy Wisły gwarantują łatwość i szybkość dotarcia do najważniejszych i najciekawszych miejsc w Małopolsce.

Dysponujemy dużymi, wygodnymi parkingami, również parkingami dla autokarów. Organizujemy transfery Gości do naszego hotelu z lotniska, dworca czy innych wskazanych miejsc.

Zwierzęta w hotelu są mile widziane i mają gdzie się wybiegać z dala od samochodów.  


Więcej o obiekcie

Oprócz 67 komfortowych pokoi Hotel Witek Kraków oferuje 12 ponadprzeciętnie wyposażonych sal konferencyjnych, w których organizujemy konferencje, seminaria, szkolenia, jak i również spotkania w sprawach rekrutacji. Posiadamy również większe sale, które idealnie nadają się do przeprowadzania wystawnych wesel, balów, uroczystości rodzinnych i firmowych, pokazów, prezentacji nowych towarów czy usług.

Nasze Centrum Konferencyjne wyróżnia się tym, że prawie każda sala posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz, dzięki czemu uczestnicy eventu mogą skorzystać z przerwy na świeżym powietrzu, wypić kawę w ogrodach hotelowych, czy też przespacerować się alejkami wokół obiektu…

Najnowsze artykuły

Jaskinia Ostrężnicka
Jaskinia Ostrężnicka położona jest w gminie Janów, w dolinie Wiercicy, w rezerwacie przyrody „Ostręż...
2011-10-27
Jaskinia w Kielnikach
Jaskinia w Kielnikach leży w gminie Olsztyn, na drodze Przymiłowice- Kotysów, na wzgórzu Kielniki. O...
2011-10-27
Jaskinia Za Kratą
Jaskinia Za Kratą położona jest we wsi Węże, gmina Działoszyn. Usytuowana jest na górze Zelce, na terenie r...
2011-10-14
Jaskinia W Zielonej Górze
Jaskinia w Zielonej Górze położona jest we wsi Kusięta, gmina Olsztyn, dokładniej na terenie rezerwatu przyrody &bdq...
2011-10-14
Współpraca

Współpraca

Jeśli masz jakieś uwagi bądź sugestie dotyczące serwisu www.poJurze.pl napisz do Nas. Będziemy wdzięczni za każdą wskazówkę, ponieważ chcemy, aby ten portal cieszył każdego użytkownika oraz serwował odpowiednie informacje turystyczne.

Wyślij do Nas swoje uwagi:

Treść:
E-mail: