Hotel Fajkier Wellness SPA

Hotel Fajkier Wellness SPA
 • kategoria
  Hotel
 • dodatkowo
  Apartamenty
  Gastronomia
 • miasto
  Kroczyce
  Lgota Murowana,37a
 • miejsca/pokoje
  102/46
 • strona www
  www.hotelfajkier.pl
 • telefon
  884 877 200
 • mail
  recepcja@hotelfajkier.pl
cena od
2200000

Dodatkowe informacje

Standard obiektu

 • doba hotelowa
  14.00 do 11.00
 łazienka telewizor radio ognisko grill parking sauna konferencje wyżywienie basen przystosowany dla niepełnosprawnych karty płatnicze kominek, sala z kominkiem fitness pokój dzienny internet klimatyzacja pralnia sejf bar

Opis obiektu


Zapraszamy do Hotelu Fajkier położonego na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Kraina ta słynie z pięknych ostańców skalnych oraz ruin średniowiecznych warowni. Usytuowanie obiektu w tak malowniczej okolicy sprawia, że on jest atrakcyjny zarówno dla gości biznesowych i grup szkoleniowych, korzystających z zaplecza konferencyjnego jak i dla gości indywidualnych, chcących wypocząć i skorzystać z atrakcji turystycznych oferowanych przez region. Wystrój i aranżacja wnętrz hotelu nawiązują do otaczającej go przyrody Jury oraz jej atrakcji. Cechą charakterystyczną hotelu i niezaprzeczalnym walorem jest niepowtarzalność każdego pokoju i apartamentu. Do Państwa dyspozycji oddajemy 102 miejsca noclegowe rozmieszczonych w pokojach 1,2,3-osobowych oraz 9 apartamentach.     

Hotel Fajkier to idealne miejsce do zorganizowania konferencji i szkoleń. Dysponujemy trzema klimatyzowanymi, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi: „Zamkową”, „Galeria” oraz „Lazurową”. Wyposażenie oraz aranżacje sal, nawiązujące do Średniowiecznych zamków i motywów rycerskich oraz wysoki standard pozwalają w komfortowy sposób przeprowadzić szkolenie lub konferencję.

W hotelu znajdują się trzy zachwycające swym wystrojem restauracje: Restauracja „Ogrodowa”, doskonale nadająca się do organizacji dużych imprez okolicznościowych lub bankietów dla 160 osób, Kawiarnia „Zielnik” sprzyjająca kameralnym i rodzinnym spotkaniom, mogąca pomieścić 60 osób oraz PUB „Rycerski” z salą kominkową i salą taneczną, przygotowany na przyjęcie 60 osób.

Goście chcący się zrelaksować mogą skorzystać z naszego zaplecza SPA: basen 110m2(17mx6m) ze słoneczną łąką oraz letnim tarasem, profesjonalna wanna z hydromasażem( 6 osobowa)-110 dysz, sauna fińska, łaźnia parowa oraz bicze wodne, siłownia oraz sala gimnastyczna. Osobą preferującym aktywne spędzanie czasu oferujemy Spacer Jurajski Nornic Walking w asyście profesjonalnego instruktora, siłownię oraz salę gimnastyczną. Zapraszamy także, do skorzystania z naszej oferty masaży. Nowoczesne gabinety z klimatycznym wnętrzem, aromaterapeutycznymi świecami oraz profesjonalnymi masażystami zachęcają do poddania się relaksującym i leczniczym zabiegom.

W późniejszym terminie planowane jest poszerzenie oferty SPA&Wellness.

Więcej o obiekcie


Najnowsze artykuły

Jaskinia Ostrężnicka
Jaskinia Ostrężnicka położona jest w gminie Janów, w dolinie Wiercicy, w rezerwacie przyrody „Ostręż...
2011-10-27
Jaskinia w Kielnikach
Jaskinia w Kielnikach leży w gminie Olsztyn, na drodze Przymiłowice- Kotysów, na wzgórzu Kielniki. O...
2011-10-27
Jaskinia Za Kratą
Jaskinia Za Kratą położona jest we wsi Węże, gmina Działoszyn. Usytuowana jest na górze Zelce, na terenie r...
2011-10-14
Jaskinia W Zielonej Górze
Jaskinia w Zielonej Górze położona jest we wsi Kusięta, gmina Olsztyn, dokładniej na terenie rezerwatu przyrody &bdq...
2011-10-14
Współpraca

Współpraca

Jeśli masz jakieś uwagi bądź sugestie dotyczące serwisu www.poJurze.pl napisz do Nas. Będziemy wdzięczni za każdą wskazówkę, ponieważ chcemy, aby ten portal cieszył każdego użytkownika oraz serwował odpowiednie informacje turystyczne.

Wyślij do Nas swoje uwagi:

Treść:
E-mail: